Dragons Den bij NHL Hogeschool Leeuwarden
Op 1 juni a.s. wordt opnieuw het event Dragons’ Den georganiseerd. Dit evenement, gepresenteerd door tv personality Jort Kelder, zal plaatsvinden bij de NHL Hogeschool in Leeuwarden. Vanaf 13.00 uur strijden zes ambitieuze studenten van de NHL Hogeschool om een financiering van 150.000 euro door het Fryslan Development Fonds.
De studenten presenteren hun businessplan aan een vakkundige jury, die vervolgens een winnaar kiest. Deze winnaar krijgt de geweldige kans om het gedroomde bedrijf op te starten. Het evenement vindt plaats in het theater van het gloednieuwe complex van de NHL Hogeschool aan de Rengerslaan 10.
De Dragons’ Den is een uniek evenement omdat het een platform biedt voor studenten en professionals. Op die manier ontstaat er een mooie wisselwerking en zijn er volop netwerkmogelijkheden met studenten en bedrijven.
De Kamer van Koophandel Noord-Nederland ondersteunt dit initiatief om daarmee ondernemerschap te stimuleren bij studenten van de hogeschool. Een andere belangrijke reden om meer aandacht te besteden aan ondernemerschap is ook het verder stimuleren van een ondernemende houding bij toekomstige werknemers. Ondernemende mensen dragen bij aan een sterke samenleving die in staat is mee te bewegen met veranderingen in de maatschappij en bijdraagt aan de kenniseconomie.
Geplaatst op woensdag 26 mei 2010.